به دیگران گوش بسپارید

2 آبان 1396 - 2:05
به دیگران گوش بسپارید

بخش 1

متوسط

تغییر ساختار زندگی‌تان آنقدر قدرتمند و هیجان انگیز است که باید آن را متقبل شوید. درباره کلمه تغییر ساختار فکر کنید. آن را به دو کلمه تقسیم کنید. قسمت دوم کلمه ساختار است، به معنای جهان فیزیکی که در آن زندگی می‌کنید و همه محدودیت‌هایی که در زنگی‌مان تجربه می‌کنیم است، ساختارما این است. بدن ماست. و بعد کلمه تغییر، پیشوندی است که در جلوی کلمه ساختار ما قرار می‌گیرد. پیشوند تغییر به معنای رفتن به فراتر، صعود کردن به بالا و رفتن به ماوراء است. بنابراین تغییر ساختار به معنای حقیقی یعنی فراتر رفتن از ساختارتان است.
دکتر وین دایر Wayne W. Dyer یکی از نام آورترین نویسندگان و سخنوران در زمینه‌ پیشرفت شخصیت است که بیش از سی کتاب از وی چاپ گردیده و در هزاران برنامه تلویزیونی و رادیویی شرکت کرده است. 
وین دایر  نویسنده کتاب‌های خودیاری و سخنران انگیزشی آمریکایی است. کتاب "قلمرو اشتباهات شما" در سال ۱۹۷۶ در حدود ۳۰ میلیون نسخه فروخت و یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های آن سال‌ها شد. دایر در سال ۱۹۸۷ به عنوان بهترین سخنران ایالات متحده شناخته شد. در سال ۲۰۱۱ مجله Watkins Magazine استاد وین دایر را سومین انسان معنوی تاثیر گذار در دنیا معرفی کرد.هیچ دیدگاهی ثبت نشده استبرای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

دسته بندی ها