کارآفرین باشید

22 آبان 1396 - 2:39
کارآفرین باشید

بخش 1

متوسط

در دنیای کسب و کار، چهار مدل درآمدی وجود دارد: کارمندان، خوداشتغالان، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران. باید همواره ذهن‌تان را باز نگه دارید و بدانید که چه اتفاقی در حال رخ دادن است و چگونه می‌توانید از یک دسته مالی به دسته دیگر بروید و در نهایت به بهترین دسته یعنی دسته سرمایه‌گذارن برسید؛ منظور از سرمایه‌گذاری؛ سرمایه گذاری فعال است.
شما الان در بهترین فرصت زندگی‌تان قرار گرفتید، شما الان بهترین امکانات و فرصت را دارید تا پیشرفت کنید و به استقلال مالی برسید.
بهترین روش برای یادگیری مسائل مالی اشتباه کردن می‌باشد. شما چگونه می‌خواهید چیزی یاد بگیرید وقتی قرار نیست اشتباه کنید؟ شما هرچه بیشتر اشتباه کنید باهوش‌تر می‌شوید.
برای کارآفرین بودن باید یاد بگیرید چطور چیزی را بفروشید. باید تحملِ نه شنیدن را داشته باشید. باید یاد بگیرید با آدم‌ها کنار بیایید. 
خیلی‌ها دوست دارند که قوانین مالیاتی تغییر کند، ولی چیزی که من در زندگی فهمیدم این است که باید خودم زودتر تغییر کنم. اگر به جای مقصر دانستن دنیا اول از همه روی تغییر کردن خودتان تمرکز کنید، شانس بیشتری برای موفقیت دارید، پس اول از همه خودتان تغییر کنید.هیچ دیدگاهی ثبت نشده استبرای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

دسته بندی ها