از قبل برای نوسان‌های اقتصادی آماده باشید

22 آبان 1396 - 11:23
از قبل برای نوسان‌های اقتصادی آماده باشید

بخش 1

متوسط

برنامه‌ی بسیار هیجان انگیزی برای‌تان داریم، من رابرت کیوساکی اینجا در کنار دکتر کریس مارتینسون و آقای ادام تاگارت هستم و امروز می‌خواهیم درباره‌ی موضوع بسیار مهمی صحبت کنیم، سوال این است که آیا ارزش بازار بورس قرار است بالا برود یا پایین بیاید؟ آیا اقتصاد رشد خواهد کرد یا سقوط؟ این دو نفر در این زمینه‌ها بسیار متخصص و حرفه‌ای هستند و یک کتاب بی‌نظیر هم در این‌باره نوشته‌اند.
بازار امروز فقط مخصوص سرمایه‌گذاران حرفه‌ای می‌باشد، یعنی برای کسانی که واقعا می‌دانند چه کاری انجام می‌دهند و چطور روی پولشان برنامه‌ریزی می‌کنند و به طور کامل می‌دانند بازی چطور انجام می‌شود و علایق و اهدافشان باهم یکی است.
ما باور داریم که تغییرات زیادی در حال رخ دادن است که می‌تواند مشکلات زیادی را ایجاد کند. سیستم بانکی به مرحله‌ی غیر قابل تحمل رسیده و اگر شما دانش‌تان را افزایش ندهید و براساس دانش‌تان دست به اقدام نزنید، هم خودتان و هم خانواده‌تان را در ریسک بالایی قرار دادید. پس از شما  می‌خواهیم که خودتان را بهبود ببخشید و متعهد باشید تا در نهایت مجبور نشوید دست به دامان بانک‌ها بشوید.هیچ دیدگاهی ثبت نشده استبرای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

دسته بندی ها