درباره ما

اپلیکیشن آواتل شامل صدها کتاب صوتی کاربردی با موضوعات مختلف از جمله کسب و کار، ادبیات، روانشناسی، موفقیت و کودکان می باشد. کتاب های صوتی آواتل توسط ناشر معتبر و با مجوز انتشار صوتی تولید شده است. شما میتوانید بعد از عضویت در اپلیکیشن به تمامی محتواهای آن به طور آنلاین گوش کنید.

 
 
معرفی کتاب صوتی
اهداف ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

 
 
تیم ما
تیم ما


تیم محتوا

مجموعه رمان‌های موجود، توسط تیم تامین و تولید محتوا از میان برترین آثار نویسندگان مطرح خارجی و ایرانی انتخاب شده است که توسط گویندگان حرفه‌ای با در نظر گرفتن علایق مخاطبین صداگذاری و ضبط شده‌اند.تیم برنامه نویسی

اپلیکیشن آواتل توسط گروهی از طراحان و برنامه نویس‌های حرفه‌ای طراحی شده است.

دسته بندی ها